Trijų dienų gauja

1941 metų vasario mėnesį ramias Echo ežero apylinkes Naujajame Džersyje staiga užplūdo nusikaltimų banga. Per tris dienas nuvaryta 14 automobilių (neišvengė to likimo netgi vienas gaisrininkų sunkvežimis ir policijos automobilis), įsilaužta į keletą parduotuvių, iš kurių grobti rūbai,konservai, cigaretės. Pavogti aštuoni šautuvai, penki medžiokliniai peiliai, durklas, kirvis bei apie 600 įvairių šovinių.

Policijai pavyko aptikti pėdsakus ir vasario 25 dieną jie apsupo vasarnamį, kuriame užsibarikadavusi tūnojo nežinia iš kur apsireiškusi gauja. Į pasiūlymą pasiduoti iš namo šūktelėjo: „Ateikit ir pasiimkit mus! Mes ne bailiai!“

Prasidėjo susišaudymas, prie vietos policininkų prisijungė pastiprinimas iš Niujorko. Šūviai poškėjo iš abiejų pusių – susišaudymas tęsėsi beveik keturias valandas. Galiausiai, panaudoję ašarines dujas, policininkai išrūkė nusikaltėlius iš jų slėptuvės. Kai tie pasirodė iškėlę aukštyn rankas, pareigūnų veidai ištįso – tai buvo du keturiolikmečiai berniūkščiai – Viljamas Hanteris (William Hunter) ir Emetas Džonsas (Emmett Jones). Kas jiedviem šovė galvon – neaišku, mat iki šiol jokių blogių polinkių abu nedemonstravo, atvirkščiai – buvo gana pavyzdingi paaugliai.

4hours_

Sulaikyti William Hunter ir Emmett Jones šalia savo “arsenalo“

Keisčiausia, kad per visą susišaudymą (berniukai išpleškino kone visus turėtus šaudmenis, o kiek šūvių paleido policija, net neapsiimu spėti) niekas net nebuvo sužeistas.

Save


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: